Apie mus

Pirmuosius žingsnius žengėme 1996 metais. Per pastarurosius du dešimtmečius nuėjome ilgą kelią. Profesionalios komandos dėka sėkmingai plėtėmis. Tapome kokybės simboliu esančio  BOSCH automobilių servisų  tinklo nariu. Didžiuojamės dirbdami su didžiausio pasaulyje automobilių detalių gamintojo Bosch technologijomis, diagnostikos įranga bei ilgamete patirtimi.

Atliekame lengvųjų ir komercinių automobilių pilną techninį aptarnavimą bei remontą, tiekiame kokybiškas automobilių detales:
  • Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų iki 5,5 t visapusišką variklių, transmisijų, važiuoklių, stabdžių, elektros ir elektronikos, maitinimo bei degimo sistemų diagnostiką ir remontą,
  • emisijų kontrolę (CO, HC, CO2, O2, λ; dyzeliu varomų t.p. dūmingumo),
  • ratų geometrijos diagnostiką bei reguliavimą, padangų montavimą/balansavimą (su saugojimu),
  • vėdinimo ir kondicionavimo sistemų aptarnavimą bei remontą, žibintų reguliavimą,
  • transporto priemonių parengimą techninei apžiūrai bei nuolatinę priežiūrą.
Nesvarbu, ar Jūs:
esate patyręs vairuotojas profesionalas, ar tik pradedantis naujokas, vairuojate garbaus amžiaus, bet mielą „senuką“ , ar apynaujį galingą gražuolį, naudojatės vien tik nuosavu šeimos automobiliu, ar valdote visos įmonės automobilių parką,  esate nemažai išmanantis apie techniką, ar nieko nenutuokiate apie automobilio sandarą – apie automobilio sandarą – visumet suteiksime Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas.

Mūsų tikslas – siekiame, kad Jūsų automobiliai patikimai tarnautų ir spaudžiant speigui, ir svilinant kaitrai – kiekvieną dieną, ilgus metus. Jūsų šeima visada saugiai pasiektų kelionės tikslą, o verslas neturėtų nenumatytų nuostolių ir nemalonumų dėl transporto gedimų.

Mūsų vizija – sukurti naują kokybės standartą.

BC AUTOMOBILIŲ SERVISAS – NAUJAS KOKYBĖS GARANTAS!

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!