Automobilio patikra prieš pirkimąAutomobilio patikra (autodiagnostika) rekomenduojama atlikti ne tik prieš įsigyjant dėvėtą automobilį, bet ir norint patikrinti savo esamos transporto priemonės techninę būklę. Profilaktiškai tikrindami bet kokios markės ar dydžio automobilį užkirsite kelią dideliems gedimams dėl kurių transporto priemonė gali nebeužsivesti ar nebepajudėti iš vietos. BC serviso darbuotojai automobilio patikrinimą atlieka itin profesionaliai, kruopščiai ir greitai, tad ilgai netruksite sužinoti esamą savos ar būsimos transporto priemonės techninę būklę. Automobilio diagnostika atliekama kompiuterio pagalba, tad didžiąją dalį gedimų galime nustatyti kur kas greičiau nei įprastos apžiūros metu, todėl sutaupysime jums daugiau laiko. Rinkdamiesi tokio tipo transporto priemonės patikrą galite išsamiai sužinoti visus gedimus, kurie skubos tvarka turėtų būti pašalinami siekiant užkirsti kelią nenumatytoms nelaimėms kelyje. Nedelskite ir susisiekite su mūsų serviso specialistais jau šiandien, nes tik techniškai tvarkinga transporto priemonė užtikrins saugesnį važiavimą bet kokiame kelyje esant bet kokioms oro sąlygoms.

Automobilio patikra dar kitaip vadinama autodiagnostika – tai itin atsakingas ir didelio savo srities išmanymo reikalaujantis darbas, kurio dėka profesionaliai surandami jūsų transporto priemonės gedimai ir užkertamas kelias nutikti didesniems, gedimų įtakotiems, nesklandumams transporto priemonėje. Automobilio patikrinimas atliekamas kompiuterio pagalba, o tai suteikia galimybę surasti gerokai daugiau ir įvairesnių gedimų per gerokai trumpesnį laiką.

Kompiuterinės diagnostikos ir patikros darbai gali būti atliekami bet kokiems automobilių modeliams, neišskiriant jų eksploatavimo laikotarpio. Kada geriausia atlikti patikrą? Kuomet ketinate pirkti automobilį iš antrų rankų, kai girdite nebūdingus garsus ar pastebite dar nematytus įspėjimo ženklus transporto priemonėje esančiame prietaisų skydelyje.Pirkdami automobilį iš antrų rankų rizikuojate įsigyti apleistą ir neprižiūrėtą transporto priemonę. Norint ypač tiksliai išsiaiškinti visus iki vieno gedimus turėtume automobilį visiškai išardyti, tačiau tobulėjančių technologijų dėka dabar tai nebėra būtina. Tiek patikros, tiek kompiuterinės diagnostikos pagalba galima kur kas greičiau gauti itin tikslias išvadas apie transporto priemonės būklę. Patikros metu atliekami šie darbai:
• Kompiuterinė diagnostika
• Ratų geometrijos patikrinimas
• Važiuoklės patikra
• Stabdžių patikra
• Kitų automobilio mazgų patikrinimas

Patikrinus ir įvertinus šiuos pagrindinius aspektus galima profesionaliai ir greitai nusakyti esamą situaciją ir suteikti visą reikiamą informaciją automobilio savininkui. Derėtų nepamiršti, kad prieš įsigyjant dėvėtą automobilį iš antrų rankų – visi patikros darbai turi būti derinami su esamu automobilio šeimininku, nes transporto priemonės techninė būklė vis dar yra jo atsakomybėje. Jeigu automobilio pardavėjas nesutinka atlikti automobilio patikros, galima įtarti didelį transporto priemonės gedimų sąrašą, tad būkite budrūs ir nepatekite į sukčių rankas.

Kas yra kompiuterinė diagnostika ir kas atliekama jos metu? Kompiuterinė automobilio priemonės diagnostika – tai vienas iš gan greitų būdų automobilyje esantiems gedimams nustatyti. Šis procesas nepasako, koks detalių susidėvėjimo lygis bei ar tikri ridos parametrai, tačiau gali puikiai nustatyti gedimo vietą, kurią tiksliai žinodami specialistai suras, pataisys ar pakeis ten esančias techniškai netvarkingas detales. Diagnostikos metu yra prisijungiama prie transporto priemonės elektroninių valdymo blokų, o rezultate matoma elektroninės valdymo sistemos bei tam tikrų variklio dalių veikla. Vykstant tokiai diagnostikai, aptinkami gedimai dažniausiai pasireiškia sutrikus skirtingiems elektronikos komponentams arba mechaninių gedimų atveju.Kam reikalinga automobilio patikra ir diagnostika? Tikriausiai ne vienas yra uždavęs sau tokį klausimą. Pirmiausiai, tai pagalba tiems, kurie nori būti tikri, jog neperka „katės maiše“ ir išsirinktas automobilis yra techniškai tvarkingas, taipogi norintiems važinėti saugiai, nesibaiminat, kad netikėtai nutikę gedimai sukels papildomų problemų, dėl kurių nebegalėsite tęsti savo kelionės ir, žinoma, ketinantiems parduoti savo automobilį, nes tik tvarkinga techninė būklė garantuos greitesnį transporto priemonės nupirkimą.

Manančius, kad ši paslauga yra tik pinigų švaistymas, norėčiau nuraminti, nes patikra gali jums padėti ne tik prisidėti prie jūsų asmeninio saugumo kelyje, bet ir sutaupyti, neapsigaunant su ketinamos pirkti transporto priemonės techniniais gedimais, per neapdairumą kainuosiančiais dvigubai daugiau negu įprasta automobilio apžiūra. Priklausomai nuo to, kokias patikros paslaugas pirksite – automobilio techninės būklės vertinimas gali trukti nuo 20 min. iki 2 valandų, tačiau tiek laiko pakanka, kad rastumėme pagrindinius, jums svarbius gedimus. Išsklaidykite visas abejones ir patikėkite transporto priemonę tikriems savo srities profesionalams, kurie padės ne tik surasti, bet ir pašalinti įvairiausius nesklandumus, apie kuriuos nė nenutuokėte.

Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!