Radiatoriaus keitimas

Reikalingas profesionalus radiatoriaus keitimas? Juo pasirūpins BC automobilių servisas Vilniuje.

Pastebėjote, jog vis kažkur dingsta aušinimo skystis? O galbūt nesandarus automobilio variklio aušinimo radiatorius? Nedelskite, susisiekite su specialistais kuo greičiau. Laiku pastebėtas problemas lengviau išspręsti. Bet kuriuo atveju, jeigu jums yra reikalingas pagalba, BC autoservisas yra pasiruošęs Jums padėti.Kaip veikia radiatorius?

Radiatorius aušina variklyje įkaitusį skystį ir atiduoda šilumą į aplinką. Jį sudaro viršutinis ir apatinis bakeliai, kurie atraminėmis plokštelėmis sujungiami su šerdimi. Viršutiniame bakelyje yra įpylimo anga su dangteliu. Prie jo pritvirtintas jungiamasis vamzdis, pro kurį skystis iš termostato korpuso teka į radiatorių.
Radiatoriaus vamzdeliu išeina garai. Prie apatinio bakelio pritvirtintas jungiamasis vamzdis skysčiui iš radiatoriaus į siurblį tiekti, ir išleidimo čiaupas. Taip pat viršutiniai ir apatiniai radiatoriaus bakeliai ir atraminės plokštės, kurios juos sutvirtina.

Šiuo metu gaminami aliuminiai radiatoriai, kurie yra lengvesni nei žalvariniai ir kokybiškiau atiduoda šilumą į aplinką. Vamzdeliai išdėstomi keliomis eilėmis koridorine sistema arba šachmatine tvarka. Jų galai prilituoti prie atraminių plokščių. Vamzdeliai ir plokštelės plonu sluoksniu alavuojamos, kad nekorozuotų. Prie užpakalinės radiatoriaus šerdies pusės pritvirtintas ventiliatoriaus kreipiamasis gaubtas. Jame sukasi ventiliatoriaus sparnuotė.

Ką daryti ekstra atveju, jei išbėgo aušinimo skystis?

Išbėgus aušinimo skysčiui, iš bėdos, galima įpilti vandens, prakiurusią žarnelę galima užklijuoti izoliacine juostele, tačiau jeigu radiatorius leidžia skysčius jį teks keisti. Parduotuvėse galima rasti įvairių aušinimo sistemos hermetikų, tačiau, hermetikai – laikina ir ne visada padedanti (o kartais ir kenkianti) priemonė. Tad patariame nedelsti, nežaisti su hermetikais, o kuo skubiau pristatyti automobilį specialistams.

Greitas gedimo nustatymas ir išspręsta problema sutaupys laiko, nervų ir pinigų. BC autoservisas montuoja patikimų gamintojų radiatorius. Kvalifikuoti BC darbuotojai patars ir radiatorius bus profesionaliai sumontuotas į Jūsų automobilį.

Aušinimo sistemos remontas atliekamas šiomis kainomis:

1. Aušinimo siurblio keitimas 1,0-3,0 val.
2. Termostato keitimas 0,4-3,0 val.
3. Aušinimo skysčio keitimas 0,5-1,20 val.
4. Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas 1,0-2,5 val.
5. Aušinimo sistemos žarnos keitimas 0,3-0,5 val.
6. Nenumatyti ir kiti darbai 33 EUR/val.

Radiatoriaus keitimas


Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!