Termostato keitimas

Ar jūsų automobilis prašosi specialistų pagalbos ir jam reikalingas termostato keitimas?
BC automobilių specialistai gali jums padėti. Patyrę meistrai išsiaiškins jūsų automobilio problemas bei detaliai papasakos, kokių sprendimų reikėtų imtis.

Kam reikalingas termostatas?

Termostatas yra skirtas reguliuoti variklio temperatūrą, todėl jo dėka yra užtikrinamas greitesnis variklio įšilimas iki normalios darbinės temperatūros. Sugedus termostatui būtina jį pakeisti nauju. BC autoservisas Vilniuje pakeis jūsų sugedusį termostatą į naują bei kokybišką, kuris užtikrins sklandų automobilio darbą.

Ar man reikalingas termostato keitimas?

Manote, jog pakito automobilio darbinė temperatūra? Pastebėjote, jog prastesnė trauka ir dinamika? O galbūt padidėjo kuro sąnaudos? BC autoservisas paruošė paprastas ir aiškias gaires, kurios padės suprasti, ar jums reikalingas naujas termostatas.

1. Šaltas variklis
Atrodo, jog jūsų automobilio salonas šyla visą amžinybę? Patikrinkite, kokia yra aušinimo skysčio temperatūra. Jie rodyklė siekia vos 40 ar 50 laipsnių, reikėtų sunerimti. Patikimas automobilių salonas BC pataria atlikti tokį testą: užveskite variklį bei palieskite abi radiatoriaus žarnas (viršutinę bei apatinę). Jeigu termostatas veikia teisingai, abi radiatoriaus žarnos turėtų įšilti vienodai.

2. Per karštas variklis
Vos tik įsėdote į automobilį, dar nespėjote pasiekti pirmos sankryžos, o jau pakilo aušinimo skysčio temperatūros rodyklė? Patikimas BC autoservisas Vilniuje siūlo įsitikinti paliečiant abi radiatoriaus žarnas. Jeigu viršutinė žarna šyla greičiau negu apatinė, turime jums blogų naujienų. Greičiausiai teks kreiptis į specialistus. Siūlome tai padaryti kaip įmanoma greičiau, kadangi gresia variklio perkaitimas, o tai reiškia dideles išlaidas. Rimti darbai neatliekami per vieną dieną, todėl gali tekti praleisti keletą dienų be automobilio.

BC autoservisas Vilniuje užtikrina, jog jūsų automobilis bei jo termostatas atsidurtų patikimose patyrusių meistrų rankose, kurie laiku ir už prieinamą kainą išspręstų sudėtingas problemas.

BC autoservisas ĮSPĖJA:

Tiesa, vertėtų paminėti tai, kad griežtai nerekomenduojama, nebent avariniu atveju, pilti į automobilio variklio aušinimo sistemą vandenį. Net jei tai yra distiliuotas vanduo. Pastarasis nepakeis aušinimo skysčio. Todėl, kad variklio aušinimo skystis neužšąla prie minusinės temperatūros bei kartu savyje turi ir antikorozinių bei tepimo savybių, kurios reikalingos apsaugoti aušinimo siurblį.

Aušinimo sistemos remontas atliekamas šiomis kainomis:

1. Aušinimo siurblio keitimas 1,0-3,0 val.
2. Termostato keitimas 0,4-3,0 val.
3. Aušinimo skysčio keitimas 0,5-1,20 val.
4. Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas 1,0-2,5 val.
5. Aušinimo sistemos žarnos keitimas 0,3-0,5 val.
6. Nenumatyti ir kiti darbai 33 EUR/val.

Termostato keitimas


Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!