Dyzelinių variklių remontas

Dyzeliniai automobiliai pasižymi puikiais galios ir ekonomikos rodikliais. Tačiau kaip ir visos transporto priemonės dyzeliniai automobiliai reikalauja priežiūros.

Ar jūsų automobilis sunaudoja per daug kuro ar alyvos? O galbūt automobilio variklis skleidžia keistus garsus ar sunkiai kuriasi? Pastebėjus, jog sumažėjo galia, padidėjo dūmingumas, sudėtinga užvesti automobilio variklį ar turint kitų nusiskundimų, būtina kreiptis į kvalifikuotus profesionalus. BC autoservisas patikrins jūsų automobilio variklį su specialia įranga, išsiaiškins gedimo priežastis bei jas panaikins. Dyzelinis automobilis veiks kaip naujas su profesionalių BC specialistų pagalba.


Kam reikalinga BC automobilio kompiuterinė dyzelių diagnostika?

Kompiuterinė dyzelinių automobilių diagnostika gali parodyti elektrinį ar mechaninį gedimą, kurie labai glaudžiai susiję tarpusavyje. Anksti nustačius gedimus, sutaupysite savo pinigus bei išvengsite keblių situacijų, kuomet automobilis turi praleisti autoservise ne vieną dieną.

Galimi dyzelinių variklių gedimai bei jų remontas

Jūsų automobilio dyzelinis variklis galėjo sugesti dėl šių priežasčių:
  • Laiku nebuvo pakeisti tepalai ir filtrai,
  • Nebuvo atliekami variklio priežiūros ir reguliavimo darbai,
  • Aušinimo sistemos gedimo sukelto variklio perkaitinimo,
  • Dėl nesandarumo ar perkrovos,
  • Dėl tepimo sistemos sutrikimų,
  • Pašalinių elementų ar vandens patekimų į įsiurbimo traktą,
  • Normalaus variklio susidėvėjimo dėl ilgo naudojimo.
Ilgametę patirtį sukaupę BC automobilių specialistai variklio priežiūrą ir remontą atlieka laikydamiesi visų gamintojų numatytų technologinių reikalavimų.

BC patarimas:

Nėra gerai peraušinti automobilio variklį. Peraušinus variklį, ant cilindrų sienelių ims kondensuotis degalai. Dėl šios priežasties bus blogiau įsisavinamas kuro mišinys, sumažės variklio galia bei padidės degalų sąnaudos. Ar jums reikalingas dyzelinio automobilio remontas? Susisiekite su BC kvalifikuotais darbuotojais jau šiandien, kurie padės išspręsti jūsų problemas.
Skaityti daugiau
Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:
REGISTRACIJA INTERNETU
Jūsų automobilio dyzelinis variklis leidžia neįprastai daug dūmų? Pirmiausia išsiaiškinkite, kokios spalvos dūmus leidžia jūsų automobilis. Sunerimti reiktų tuomet, jeigu…

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!