Starterių remontas

Kada reikalingas starterių remontas?

Jūsų automobilio variklis nebeužsiveda? O galbūt pasukus automobilio užvedimo raktelį starteris neišleidžia jokio garso? Ar jūsų automobilio starteris labai lėtai suka variklį? Jeigu bet kuriame iš paminėtų atvejų aprašoma jums pažįstama situacija, problemą geriausiai išspręs savo srities specialistai. BC autoserviso komanda yra pasiruošusi nustatyti gedimą bei efektyviai jį pašalinti.

Kas yra starteris?

Starteris – trumpalaikis pastovios srovės elektros variklis, skirtas automobilio vidaus degimo varikliui paleisti. Kokybiškas starteris ypač svarbus atšalus orams. Jei automobilyje netvarkinga akumuliatoriaus baterija ar laidai, sugedusi uždegimo spynelė arba nėra starterio apsaugos nuo purvo bei skysčių, svarbu pašalinti šiuos gedimus ir tik tuomet, jei reikalinga remontuoti starterį.

Kaip atliekamas profesionalus starterio remontas?

Remonto metu yra išardomas starteris, nustatomi gedimai ir visos dalys kruopščiai išvalomos. Guoliai ir tarpikliai pakeičiami naujais. Reguliariai remontuojant užsienio automobilių starterius yra pakeičiami šepetėliai, tam kad nesusigadintų inkaro kolektorius (dažniausia problema susidėvėjus šepetėliams). Pakeičiamos sugedusios (neveikiančios) detalės, starteris surenkamas ir patikrinamas.

Elektros instaliacijos ir el. agregatų/mazgų remontas 


1. Generatoriaus nuėmimas / pastatymas 0,5-2,5 val.
2. Starterio nuėmimas / pastatymas 0,5-2,5 val.
3. Žibinto reguliavimas (1vnt.) 0,2-0,3 val.
4. Lemputės keitimas 0,2-0,5 val.
5. Generatoriaus krovimo / AKB tikrinimas 0,2 val.
6. Akumuliatoriaus keitimas 0,3-1,0 val.
7. Nenumatyti ir kiti darbai 35 EUR/val.

Jeigu jums būtinas starterių remontas, kreipkitės į ilgametę patirtį sukaupusius BC meistrus. Jie išsiaiškins bei panaikins jums iškilusią problemą bei atsakys į visus rūpimus klausimus.
Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!