Duslintuvų remontas

Ar jūsų automobilio duslintuvas pradėjo skleisti keistus garsus? O galbūt automobilio salone užuodžiamas išmetimo dujų kvapas? Juk tai kenksminga jūsų bei jūsų artimųjų sveikatai! Surūdijęs duslintuvas sukelia galvos skausmą ir kenkia kvėpavimo takams. Nedvejokite ir nedelsdami susisiekite su kvalifikuotais meistrais. Profesionalūs BC autoserviso darbuotojai nustatys bei pašalins jūsų automobilio gedimą.

Duslintuvų remontas bei keitimas

BC autoservisas Vilniuje remontuoja arba keičia duslintuvus už prieinamą kainą. Duslintuvai virinami, remontuojami arba keičiami profesionaliai bei greitai. Platus automobilių dalių asortimentas. Be to, visos automobilių dalys gauna garantiją.
 • Duslintuvų virinimas,
 • Gofrų keitimas;
 • Duslintuvų bakelių keitimas;
 • Išmetimo kolektorių keitimas;
 • Katalizatorių keitimas;
 • Katalizatorių išpjovimas;
 • Duslintuvų tarpinių, duslintuvų sandarinimo žiedų keitimas;
 • Kiti remonto darbai.
Dažniausiai pasitaikantys duslintuvų gedimai

Automobilių duslintuvų gedimai gali pasitaikyti dėl įvairiausių priežasčių. Beveik visas tokio pobūdžio problemas galima suskirstyti į šias grupes:
 • Rūdys – tai dėl drėgmės, druskų ir laiko susidariusios korozinės ertmės. Duslintuvų remontas atliekamas suvirinant, o esant didesniems pažeidimams – pakeičiant pažeistas detales.
 • Vibracija ir netinkamas naudojimas. Duslintuvų remontas ar keitimas atliekamas dėl susidėvėjusių detalių, tokių kaip lanksčioji mova, kuri yra viena iš silpniausių išmetamosios sistemos dalių.
Reikalingas duslintuvo virinimas ar keitimas?

Mažai pažeistas duslintuvo dalis kartais pakanka tik suvirinti. Vis dėlto, jei duslintuvo būklė yra įvertinama labai prastai, jo virinimas yra tik laikinas sprendimas. Tokiu atveju rekomenduojamas duslintuvo keitimas.

Automobilių
išmetimo sistemos remontas

Išmetimo sistemos remontas reikalingas tam, kad pašalintų degimo produktus iš automobilio variklio bei juos išvalytų. Išmetimo sistema mažina nuodingų medžiagų kiekį išmetamosiose dujose bei saugo aplinką.

Išmetimo sistema sudaryta iš šių pagrindinių automobilio dalių:
 • Priėmimo vamzdis (dažniausiai su juo kartu montuojama lanksti mova);
 • Katalizatorius;
 • Jungiamasis vamzdis;
 • Duslintuvo bakelis (bakeliai).
Netvarkingos išmetimo sistemos požymiai:
 1. Padidėjęs variklio triukšmas,
 2. Į automobilio saloną patenkančios išmetimo dujos,
 3. Beldimas į automobilio dugną važiuojant per kelio nelygumus.

Aktyvusis bei reaktyvinis garso slopinimas

Automobilio šmetimo garsas gali būti slopinamas aktyviuoju arba reaktyviniu (rezonansiniu) būdu. Aktyvieji elementai, praleidžiant akustinę energiją per akytąsias medžiagas, ją paverčia šilumine. Tuo tarpu reaktyviniai elementai akustinei energijai slopinti naudoja įvairaus dydžio rezonansines kameras. Parenkant skirtingų dydžių uždaras ertmes galima sumažinti triukšmo lygį iki priimtinų ribų. Didžiausias reaktyvinių triukšmo slopinimo sistemų trūkumas – jų gabaritai, privalumas – paprastumas ir pigumas. Esant išmetimo sistemos gedimams reikalingas duslintuvų remontas.

Duslintuvų remonto kainos:

Galinio bakelio keitimas 0,4-1,5 val.*
Išmetimo sistemos vidurinės dalies keitimas 0,4-1,5 val.*
Duslintuvo lanksčios dalies (movos) keitimas 1,0-1,7 val.*
Katalizatoriaus keitimas 1,0-2,0 val.*
Duslintuvo suvirinimas (1 siūlė) 0,4-1,2 val.*
Išmetimo kolektoriaus tarpinės keitimas 1,5 val.*
*1 val. kaina - 33 Eur

Jeigu jums reikalingas duslintuvo ar išmetamosios sistemos remontas, kuo greičiau susisiekite su ilgametę patirtį sukaupusiais BC meistrais.
Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!