Šildymo ir šaldymo sistemų remontas

Automobiliai, kuriuose įrengti oro kondicionieriai, dar neseniai atrodė kaip technikos ir prabangos stebuklas. Tačiau šiandien didžioji dalis Lietuvoje važinėjančių automobilių yra aprūpinti kondicionieriais. Kaip ir kiekvieną sistemą, taip ir šią reikia prižiūrėti, spręsti iškylančias problemas. Šią užduotį patikėti siūlome patikėti kompetentingiems BC specialistams.Reikalingas kokybiškas kondicionierių remontas Vilniuje?

BC autoservise Vilniuje profesionalių darbuotojų atliekamas kondicionierių pildymas bei remontas už protingą kainą. Automobilių oro kondicionierių pildymas atliekamas naudojant tik kokybiškas medžiagas. Taip pat rūpinamės, kondicionieriaus dezinfekcija. Kondicionierių remontas, kondicionierių pildymas bei kondicionierių valymas Vilniuje vykdomas greitai ir už prieinamą kainą.

Ar jūsų automobilio šildytuvas veikia tinkamai?

Statistika rodo, kad daugiausia eismo įvykių nutinka per pirmąsias kelionės minutes. Aprasoję ar net apledėję langai kelia didžiausią pavojų. O kur dar sukaustyti ir suvaržyti judesiai esant žemai temperatūrai automobilio salone? Pasirūpinkite savo saugumu, įsigykite tinkamą lietuviškam orui automobilio šildytuvą. BC specialistai, pasitelkę savo ilgametę patirtį, pasirūpins geriausiu sprendimu jūsų automobiliui.

Skaityti daugiau
Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:
REGISTRACIJA INTERNETU
Automobilio kondicionieriaus remontas būtinas pastebėjus automobilio kondicionieriaus gedimus (įjungus paveikia tik tam tikrą laiko tarpą ir pradeda išsijunginėti, arba, kai…
BC automobilių servisas rekomenduoja kasmet patikrinti ir papildyti savo automobilio kondicionierių. Kondicionierių pildymas atliekamas pakeičiant šaldiklį (freono dujas) bei kondicionieriaus…

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!