Stabdžių suportų remontas

Prastai veikia jūsų automobilio stabdžiai? O galbūt nustojo veikti rankinis stabdis? BC autoserviso kvalifikuoti darbuotojai yra pasiruošę išspręsti šias bei kitas jums iškilusias problemas. Pasirūpinsime, kad automobilio stabdžiai, rankinis stabdis bei stabdžių suportas veiktų nepriekaištingai.
Stabdžių suporto remontas atliekamas kokybiškai bei už prieinamą kainą Vilniaus automobilių servise BC.

Kam reikalingas stabdžių suportas?

Stabdžių suportas – tai mechanizmas priverčiantis stabdžių kaladėles spaustis prie stabdžių disko ir stabdyti ratą ir atvirkščiai – atlaisvina stabdžių kaladėles, kad ratas riedėtų laisvai.

Kada reikalingas stabdžių suportų remontas?

Automobilis turi du stabdžių suportus priekyje ir du gale (jeigu diskiniai stabdžiai). Jeigu keičiant stabdžių kaladėles, pastebėjote (ar apie tai pasakė meistras autoservise), kad kaladėlės sudilusios nevienodai, reiškia jau prasidėjo problemos su stabdžių suportu. Suporto problemos paprastai atsiranda dėl automobilio eksploatavimo laiko – suportai pažeidžiami korozijos, dėl kurios suporto gumelės sutrūkinėja ir praleidžia vandenį į judančiąsias dalis. Dėl drėgmės prasideda korozija. O tai lemia rimtus stabdžių sistemos sutrikimus.


Kaip atliekamas profesionalus suporto remontas?

Suporto remontas pradedamas stabdžių suporto veikimo įvertinimu, patikrinamos stabdžių kaladėlės. Jei matomas nevienodas dilimas, vadinasi reikalingas visas suporto remontas – restauracija. Priklausomai nuo to, kiek problema yra pažengusi, bus atliekamas išardymas, išvalymas ir detalių pakeitimas.


Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Taip pat skaitykite:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!