Stabdžių vamzdelių keitimas

Stabdžių vamzdelių keitimas – atliekamas smarkiai surūdijus stabdžių vamzdeliams. Dėl stabdžių vamzdelių korozijos neretai jie tampa nesandarūs ir stabdžių skystis išteka iš automobilio stabdžių sistemos.


Jeigu pastebėjote, jog stabdžių skystis išbėgo iš jūsų automobilio, būtina kreiptis į profesionalius meistrus. Juk jūs nenorite vairuoti automobilio nežinodami ar galėsite jį sustabdyti. Apsaugokite save bei artimuosius, susitvarkykite stabdžių vamzdelius kaip galima anksčiau. BC specialistai suras tikslų gedimą ir užtikrins, kad jūsų automobilio stabdymo laikas bus kaip įmanoma trumpesnis.

Kaip atliekamas stabdžių vamzdelių keitimas?

Stabdžių sistemos remonto metu pakeičiami surūdiję vamzdeliai arba jų dalis naujais. Reikiamo ilgio vamzdelius pagaminame vietoje, naudodami kokybišką varinį vamzdelį ir specialius jungiamuosius antgalius.
Stabdžių žarnelių keitimas būtinas, nes stabdžių žarnelės dažnai įtrūksta, prasitrina ir tampa nesandariomis.

Automobilių hidraulinėje stabdžių sistemoje ypatingai svarbus vaidmuo tenka hidraulinėms stabdžių žarnelėms. Jomis perduodamas hidraulinis stabdžių skystis į stabdžių apkabas ir stabdžių cilindrus. Pastebėjus stabdžių žarnelės įtrūkimus ją būtina pakeisti nauja.

Patikėkite stabdžių žarnelių keitimą kvalifikuotiems BC darbuotojams, kurie pasirūpins jūsų automobilio saugumu.
Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Taip pat skaitykite:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!