Sankabos keitimas

Jūsų automobilio sankabą reikia keisti dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, galėjote pradėti girdėti keistus metalo skleidžiamus garsus. Arba galbūt jums pažįstama situacija, kai automobiliu kylate į kalną, spaudžiate akseleratoriaus pedalą ir matote kaip kyla variklio apsukos, bet automobilis greičiau nevažiuoja ir greitis nedidėja. Taip pat, esant sankabos gedimui, gali būti užuodžiamas specifinis svilėsių kvapas, kurį skleidžia kaisdamas sankabos diskas. Bet kuriuo prieš tai išvardintu atveju būtina kreiptis į specialistus. BC kvalifikuotų darbuotojų komanda rūpinasi kokybišku automobilių sankabos keitimu.


BC autoservisas keičia sankabas tik į jau laiko patikrintas bei patikimų LUK, VALEO, SACHS gamintojų.Nerandate galima sankabos gedimo? Reikia specialistų profesionalaus patarimų? BC autoservisas yra pasiruošęs jums padėti bei atsakyti į visus kamuojančius klausimus. Pakeisime jūsų sankabą į kokybišką ir jums nereikės daugiau susidurti su panašiomis problemomis.

Sankabos dalių bei sankabos keitimo kaina labai skiriasi skirtingiems automobilių modeliams, todėl jei norite sužinoti kiek ši paslauga kainuoja Jūsų automobiliui, rekomenduojame susisiekti su mumis. Išsiaiškinsime koks geriausias kokybės bei kainos santykis galėtų būti pritaikytas jūsų automobiliui.
Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!