Sailenblokų keitimas

Sailentblokai – guminės įvorės – detalė turinti daug pavadinimų. Sailentblokai tai detalė kuri randasi Jūsų automobilio pakaboje – šios detalės paskirtis – sugerti pakabos judesius, kurie atsiranda važiuojant nelygiu keliu. O taip pat suteikti pakabos elementams galimybę judėti ir efektyviai reaguoti į kelio nelygumus.

Kažkas bilda automobilyje? Automobilis nestabilus kelyje, ypatingai važiuojant dideliu greičiu? Nelaukite, atvykite į BC automobilių servisą Vilniuje.


Automobilio stabilumas kelyje mažėja įplyšus arba susidėvėjus sailenblokams. Kartais jaučiami „smūgiai“ pajudant iš vietos, girgždesiai, mašina gali važiuoti nestabiliai. Sailenblokams susidėvėjus stipriai – automobilio pakaba pradeda bildėti. Nepašalinant šio gedimo, yra pažeidžiamos ir kitos pakabos dalys, todėl automobilis tampa nestabiliu. Savaime suprantama, jog taip atsitikus vairuoti automobilį nesaugu.


Sailenblokų keitimo BC autoservise kainos:
Svirties sailentbloko keitimas (svirtis nuimta) 0,4-1,5 val.*
Galinio balkio sailenblokų keitimas 1 vnt. 0,4-1,5 val.*
*1 val. kaina - 33 Eur.

S
ailenblokai keičiami BC automobilių servise Vilniuje!
Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Taip pat skaitykite:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!