Žibintų sureguliavimo patikra


Gerai matyti ir būti matomu kelyje privalu kiekvienam! Patikėk savo šviesas profesionalams ir reguliariai tikrinkite savo automobilio žibintus.

Ar Jūs taip pat manote, kad geras matomumas vairuojant yra svarbiausia? Tačiau ne ką mažiau kelyje būti matomu.

Naudinga žinoti!

Ypač žiemą ir rudenį kai matomumas vairuojant automobilį yra prastas dėl sudėtingų oro sąlygų, labai svarbu ne tik geras automobilio apšvietimas, bet ir valytuvų šluotelės su Aerotwin technologija.

Artimos šviesos dieną ir naktį

Ar žinote, kad 20 ES šalių galioja reglamentas vairuoti automobilį įjungus trumpąsias šviesas? Kas nepaiso reikalavimo – bauda iki 180 eurų. Rūke, sningant ar lyjant, automobilis su įjungtais žibintais yra geriau pastebimas. Važiuojant su standartiniais žibintais, jų eksploatacijos laikas yra trumpesnis negu naudojant Boch dienos lemputę, kurios tarnavimo laikas yra išskirtinai ilgas ir naudoja mažai energijos Daugiau informacijos ir patarimų apie šviesas rasite Žibintų ir valytuvų gide.

Patikima kokybė už mažą kainą

2012 metais darytas ADAC – šviesos bandymų rezultatas buvo stulbinantis: apie 50% transporto priemonių važinėja su prastai šviečiančiais automobilių žibintais. O taip pat mažai dėmesio skiriama rūko žibintams. Dažniausios to priežastys yra ne tik prastos kokybės žibintai, bet ir jų aukščio sureguliavimas.
Atvykite į Bosch automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!