ES investicijos

 

 

Nauji e-komercijos sprendimai UAB ,,Autovela“

 

UAB ,,Autovela“ nuo 2022 m. vasario mėnesio įgyvendina projektą, skirtą e-komercijos modelio diegimui. Siekiant vykdyti pelningą veiklą Covid-19 paveiktoje rinkoje, taip pat didinti teikiamų paslaugų patrauklumą bei darbuotojų darbo našumą, projekto apimtyje bus sukurta ir įdiegta e-parduotuvė, kurios pagalba klientams bus suteikiama galimybė nuotoliniu būdu užsisakyti automobilių autoserviso paslaugas. Įdiegus klientų savitarnos sprendimus, klientai galės rinktis datą vizitui, pasirinkti pageidaujamas paslaugas bei iš anksto už jas susimokėti. Pažangi e-platforma taip pat suteiks galimybę stebėti vykdomų paslaugų procesus ir jau atlikto darbo rezultatus.

Sėkmingai įgyvendinti projekto rezultatai leis klientams paslaugas gauti greičiau ir patogiau, o įmonei atsiras galimybė efektyviau valdyti užsakymų srautus bei  sekti siūlomų paslaugų paklausą, labiau atliepiant klientų poreikius bei lūkesčius.

 

 

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

 

Projekto pavadinimas: UAB ,,Autovela“ e-komercijos modelio diegimas

Projekto numeris: 13.1.1-LVPA-K-860-01-1432

Projekto pradžia: 2022 m. vasario 23 d.

Projekto pabaiga: 2023 m. vasario 24 d.

Projekto vertė: 38 180 Eur (iš jų paramos lėšų – 28 635 Eur).

 

 

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!