Techninė pagalba kelyje visą parą

Techninė pagalba kelyje daugeliu atveju gali tapti situacijos sprendimu ir išsigelbėjimu, kai netikėtai sugenda automobilis, patiriama avarija ar dėl kitų priežasčių, kuomet transporto priemonę būtina pervežti, nes nebėra galimybių tęsti saugią kelionę. Kadangi saugumas keliaujant nuosava transporto priemone yra ypač svarbus, nutikus nenumatytai situacijai kelyje, svarbu žinoti, kur galima kreiptis operatyvios pagalbos.
Vienos dažniausiai pasitaikančių situacijų, kai prireikia tralo paslaugos, yra sprogusi padanga, netikėtas automobilio variklio ar kitos detalės gedimas bei jau minėta avarija. Sugedus automobiliui Vilniuje ar už šio miesto ribų, bet kokiu paros metu ir visomis savaitės dienomis ne tik rekomenduojama, bet ir būtina kreiptis dėl pagalbos kelyje, kadangi transporto priemonės negali būti paliekamos bet kokioje vietoje „likimo valiai“. 

Saugiam automobilio pervežimui iš vienos vietos į kitą yra naudojamas tralas. Šis pakankamai galingas vilkikas turi specialiai transporto priemonių gabenimui skirtą priekabą arba pusbriekabę. Tralas gali transportuoti bet kokio modelio, markės ir dydžio automobilius, tiek naujus, tiek naudotus ar daužtus bei nevažiuojančius. Transporto priemonė yra saugiai pritvirtinama prie tralo ir tokiu būdu vežama į numatytą vietą. Dažniausiai kreipiantis dėl techninės pagalbos kelyje yra sulaukiama atviro tralo, tai reiškia, kad jo kėbulas nėra pridengiamas plastikiniais skydais. Automobilio transportavimas atviru tralu yra pigesnis negu uždaru, be to, ši paslauga su minėtu tralo tipu Lietuvoje yra teikiama dažniausiai.

Kadangi tralo paslaugos yra teikiamos visoje Lietuvos teritorijoje, kiekvienas vairuojantis asmuo gali būti ramus, jog net ir keliaujant savaitgaliui toliau nuo namų ar į komandiruotę kitame šalies mieste ir atsitikus nenumatytam atvejui, pagalba kelyje bus suteikta. Nevažiuojančios, sugedusios, daužtos transporto priemonės gali būti gabenamos tralu iki pat jų iškrovimo vietos bet kurioje šalies teritorijoje. Tinkamai pritvirtinti lengvieji automobiliai yra gabenami saugiai, laikantis numatytų greičio apribojimų, taisyklių, todėl kiekvienas, besikreipiantis dėl pagalbos kelyje, gali jaustis ramus ir užtikrintas. Ilgametę patirtį turintys vairuotojai bei kvalifikuoti darbuotojai, padedantys nutikus bėdai kelyje, užtikrina sklandų ir greitą automobilio transportavimą iš vienos vietos į kitą.Pastebima tendencija, jog žiemos sezonu šalyse padaugėja eismo įvykių bei nenumatytų situacijų keliuose. Slidi kelio danga, ne visų vairuotojų atidumas už vairo ir kitos priežastys nulemia dažnesnį kreipimąsi į profesionalus dėl techninės pagalbos kelyje. Taigi, atsidūrus nemalonioje
situacijoje ir nebegalint tęsti kelionės automobiliu, tralo paslaugos gali tapti sprendimu 24 valandų per parą bėgyje. Kartais net ir ypač saugus vairavimas bei atidumas negali apsaugoti nuo nenumatytų automobilio gedimų, todėl nutikus problemai kelyje – susisiekite su kvalifikuotais BC Autoserviso specialistais, kurie visą parą teikia techninės pagalbos kelyje paslaugą ir transporto priemonę perveža visoje Lietuvos teritorijoje.

Skambinkite telefonu: +370 632 99 777 ir mes skubiai atvyksime Jums padėti.
Pervežimus vykdome visoje Lietuvoje - nevažiuojančias, daužtas ir kt. transporto priemones.

Paslaugų kaina tik nuo 25 Eur.
Už Vilniaus miesto ribų – kaina apie 0,45 Eur/km.

Taip pat skaitykite:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!