Akumuliatorių gidas

Ką reikia žinoti perkant akumuliatorių?

Renkantis akumuliatorių, reikia atkreipti dėmesį į jo gabaritus ir pagrindines technines charakteristikas: akumuliatoriaus talpumą (Ah) ir startinę srovę (A).
Gabaritai svarbūs todėl, kad akumuliatorius gerai prisitvirtintų automobilyje, neslankiotų į šalis. Talpumas – kad jo energijos pakaktų automobilio sistemoms aptarnauti.Renkantis akumuliatorių rekomenduojama atsizvelgti:
 • į automobilio kategoriją,
 • elektroninę įrangą,
 • vaziavimo ypatumus,
 • klimatą.
Trys akumuliatorių linijos – tai Bosch programa, pritaikyta individualioms automobilio reikmėms.

Kodėl svarbu laiku patikrinti akumuliatorių?

Ar žinote kokia yra dabartinė jūsų akumuliatoriaus būklė? Turėti idealaus stovio akumuliatorius galite, tik nuolat juos tikrindami. Tokia procedūra BC Automobilių Servise užtrunka vos kelias minutes.

Kodėl žiemą akumuliatoriams reikalavimai išauga?

Įprastai užvesti automobilį pakanka 40 proc. akumuliatoriaus galios. Žiemą, kai oro temperatūra nukrenta gerokai žemiau nulio, akumuliatoriaus pajėgumas sumažėja. Jeigu jis nepilnai įkrautas, jo galios užvesti sustingusį variklį nebepakanka. Važinėjant žiemą ir dar trumpais atstumais generatorius akumuliatoriaus pakankamai įkrauti nespėja.

5 priežastys, kodėl akumuliatorius „miršta“:

 • Trumpas jungimas elektros sistemoje
 • Pamiršote išjungti automobilio šviesas
 • Sugedęs generatorius
 • Trumpi kelionės atstumai
 • Radijas, DVD grotuvas, navigacija

Bosch akumuliatoriai – naujausios technologijos

Siekiant užtikrinti visapusišką komfortą bei saugos ir elektros sistemų funkcijas automobiliuose, reikalinga tokia akumuliatorių technologija, kuri tenkintų ekstremalius energijos poreikius ir kartu garantuotų patikimą variklio paleidimą.

Naujasis Bosch S6 AGM (Absorbent Glass Mat) technologijos akumuliatorius visada užtikrina šią didžiausiai paleidimo ir veikimo galiai reikalingą energiją. Fiksuotuoju elektrolitu užpildytas Bosch S6 akumuliatorius yra itin atsparus dažniems giliojo iškrovimo ir įkrovimo ciklams bei pasižymi didele eksploatavimo trukme. Naudojant AGM technologiją, akumuliatoriui visiškai nereikalinga techninė priežiūra, pats akumuliatorius yra 100-tu procentų apsaugotas nuo elektrolito išsiliejimo bet kokioje padėtyje ir nepaprastai atsparus vibracijai.

8 patarimai kaip pratęsti akumuliatoriaus „gyvenimą“

 1. Akumuliatoriaus kontaktai turi būti švarūs (gali būti patepti techniniu vazelinu ar panašiu tepalu), nesurūdiję.
 2. Nuolat patikrinkite elektrolito lygį akumuliatoriaus sekcijose ir esant reikalui papildykite distiliuotu vandeniu.
 3. Įkraunant akumuliatorių būtina atsukti elektrolito kamščius, bet geriausia jų visiškai nenuimti, tereikia palikti išėjimą įkrovimo metu išsiskiriančioms dujoms. Įkrovimo metu išsiskiriančios dujos yra pavojingos sveikatai ir gali lengvai sprogti, todėl reikėtų akumuliatorių krauti gerai ventiliuojamoje patalpoje.
 4. Jeigu akumuliatorius nuolat išsikrauna arba prietaisų skydelyje dega akumuliatoriaus lemputė, galimai kaltas – generatorius.
 5. Nepalikite išsikrovusio akumuliatoriaus! Kaip galima greičiau jį įkraukite.
 6. Eksploatuojant akumuliatorių sunkiomis sąlygomis, t. y. nuolat važinėjant mieste, naudojant žibintus ar daug elektros energiją vartojančios įrangos, esant dideliems karščiams ar šalčiams, būtina kas mėnesį patikrinti jo būklę.
 7. Prieš kurdami automobilį išjunkite visus nereikalingus elektrinius prietaisus, pavyzdžiui, radiją, oro kondicionierių.
 8. Nepalikite nenaudojamo automobilio ilgiau kaip 10 dienų su įjungta signalizacija.


Jūsų automobilio pilnas aptarnavimas

BC Automobilių Servisas – jūsų automobilio profesionalus partneris. Jeigu ieškote aukštos kokybės paslaugas teikiančio automobilių serviso, jūs estate čia kur reikia.
BC Automobilių Servisas naudoja modernias automobilių diagnostikos technologijas, tam, kad galėtų užtikrinti, jog visus metus jūsų automobilis veiks be priekaištų.
Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!