Automobilio paruošimas žiemai

Automobiliui atlaikyti žiemos speigus padės BC Automobilių Serviso specialistai.

Kietas žiemą

Žema temperatūra kiekvienam automobilio komponentui iškelia naujus išbandymus. Naudojant naujausias diagnostikos technologijas, mes patikriname, Jūsų automobilio funkcionalumą ir tinkamumą žiemą.

Radiatorių apsauga spaudžiant šaltukui

Kiekvienais metais, vairuotojai susiduria su aušinimo sistemos problemomis. Aušinimo skysčio reguliarus tikrinimas yra lygiai toks pat svarbus kaip ir alyvos tikrinimas. Priedai, kurie aušinimo skysčiui suteikia geresnių ir šalčiui atsparesnių savybių, bėgant laikui praranda savo savybes. To pasekoje žiemą jie gali užšalti. Todėl aušinimo skystis turi būti nuolat keičiamas, siekiant išvengti didelių problemų, tokių kaip vandens siurblio skilimas ar korozijos pažeistas radiatorius. Todėl mes rekomenduojame reguliariai tikrinti aušinimo sistemą BC Automobilių Servise.

Redaktoriaus pastabos

Jei norite saugoti guminius tarpiklius esančius ant automobilio durų ir bagažinės dangčio, tepkite juos glicerinu, vazelinu arba silikonu. Jei automobilio durys, yra prišalusios jokiu būdu negalima jų atidaryti jėga, kitaip guma esanti ant durų suskilinės arba suplyšinės ir ją būtinai reiks keisti.

Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!