Automobilio techninė priežiūra

Dujų išmetimo sistemos svarba

Vienas pagrindinių mechaninių komponentų yra dujų išmetimo sistema. Važiuojant su netvarkingu duslintuvu yra ne tik padidinamos kuro sąnaudos, bet taip pat drama ne menka žala varikliui. BC Automobilių Serviso darbuotojai pasirūpins ir jei prireiks suremontuos jūsų automobilio dujų išmetimo sistemą.
Amortizatoriai – nematomas pavojus

Skaičiai kalba patys už save: apie 250 tūkst. transporto priemonių važinėja su techniškai netvarkingais amortizatoriais. Apie 30% visų automobilių, kurie yra 10 metų senumo arba jų rida siekia 150000km yra ekplotuojami su netvarkingais amortizatoriais. Verta žinoti: Techniškai netvarkingi amortizatoriai padidina stabdymo kelią iki 20% ir paspartina padangų nusidėvėjimą. Be to, jie sumažina sukibimą su helio danga ir sumažina automobilio stabilumą posūkiuose.

Redaktoriaus pastabos

Ar žinote, kad dėl netvarkingų amortizatorių, gali nebeveikti saugos sistemos, tokios kaip ABS, ESP ar DSC? Jūsų automobilio pilnas aptarnavimas

BC Automobilių Servisas – jūsų automobilio profesionalus partneris.

BC Automobilių Servisas naudoja modernias automobilių diagnostikos technologijas.
Atvykite į BC automobilių servisą, adresu J. Kubiliaus g. 16, Vilniuje,
skambinkite tel.: +370 695 10 510 arba užpildykite elektroninę registracijos formą:

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 869 510 510 arba rašykite el. laišką: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes laukiame Jūsų žinučių!